Verwijsbestand

In ons verwijsbestand vind je professionele verliesbegeleiders die opgeleid zijn door Land van Rouw. We kiezen er bewust voor om alleen die mensen op de lijst te zetten die we persoonlijk ontmoet hebben in onze opleiding.

Praktijk Plaats Naam Telefoon
Perspectief Groningen Renny Bos 06 42759299 info@rennybosperspectief.nl
Verlies & Leven Rucphen Margot van Rijn 06 42237040 margot@verliesenleven.nl
Vlindervol Groningen Anke van Helden 06 51034791 info@vlindervol.nl
Verlies en zo... Houten Saskia Boerma 06 57157790 info@verliesenzo.nl
Limes Rouwbegeleiding Nijmegen Eveline de Lange 06 12251167 contact@limesrouwbegeleiding.nl
Lichtehuisjes Gouderak Laurina de Visser 06 43587617 laurina@lichtehuisjes.nl
Blijvend Verbonden Weesp Rebecca Dabekaussen 06 28941477 info@blijvendverbonden.nl
Floortje Agema Nijmegen Floortje Agema 06 15050878 info@floortjeagema.nl
Verlies en Veerkracht Goes Ina Braber 0113 273333 ibraber@gors.nl
Praktijk Modesto Roosendaal Sandra de Bruyne 06 46412385 info@praktijkmodesto.nl
Praktijk 'delichtkracht' Merum, Gemeente Roermond Petra de Vreede-Geerets 06 14786745 petradevreede@hotmail.com
Praktijk Streep Wijchen Martine Huurman 06 50491571 martine@streephelpt.nl
Stapeltjesverdriet Nijmegen Sabine Noten info@stapeltjesverdriet.nl
De Mannenboom Nijmegen Wim van Lent 06 38055683 wimvanlent@demannenboom.nl
Praktijk GO! Zwolle Gijs Visser 06 11097614 info@praktijk-GO.nl
Anja van Amersfort Maastricht Anja van Amersfort 06 53360898 anja.v.amersfort@gmail.com
Leven met gemis Nieuwegein Ingrid Vlemmings 06 28909915 info@levenmetgemis.nl
LEF verliesbegeleiding Sint Anthonis Tanja van Roosmalen 06 45546077 info@lefverliesbegeleiding.nl
Vallende Ster Joure Joure Willy Reawaruw 06 33088060 info@vallendesterjoure.nl
Arkel Nel van Tuijl 06 43508418 nelvantuijl@hotmail.com
Verliesadvies Helmond Liesbeth Ploeg 0492 784023 info@verliesadvies.nl
De Zeester Waalwijk Karin Spapens 06 30360877 karin@verliesbegeleidingdezeester.nl
Utrecht Jeroen van der Plasse 06 13224204 jero.nico@ziggo.nl
BrightBlue Coaching & Training Valkenswaard Jeanne van Mierlo 06 12949654 info@brightblue-coaching.nl
Praktijk voor verliesbegeleiding Dedemsvaart Gemma Platvoet – Hulshof 0523 615467 gemmaplatvoet@hotmail.com
BuroTROOST Alkmaar Dorine Dokter 06 46020898 info@burotroost.nl
Innerlijke Veerkracht Eindhoven Anka Steinfort 06 23920103 ankasteinfort@onsnet.nu
Onderweg Tilburg Janine Gerris 013 3699581 info@onderwegtilburg.nl
Stepping Stones Heerlen Maud Snijders 06 14194998 info@steppingstones-rouw.nl
Praktijk Ander Mens Noordwijkerhout Yolanda van den Berg 06 55506707 info@adthuismanager.nl
Buiten en Binnen Leiden Tom Waltman 06 12283843 tom@buiten-en-binnen.net
De Korenbloem Eindhoven Tinie Kämink 06 18282434 tiniekamink@on.nl
Verliesconsulent Onna (Steenwijk) Sjoukje Heijs 06 47028133 info@sjoukjeheijs.nl
Verliesbegeleiding Colora Den Bosch Simone van den Akker 06 50555178 svandenakker@hetnet.nl
Maastricht Serve Slangen 06 40414767 serveslangen@hotmail.com
Rouw na zelfdoding Zutphen Monique van ’t Erve 06 45168720 m.vanterve@hetnet.nl
Artesia Kortenhoef Miranda van den Eijnden 06 23665687 info@praktijkartesia.nl
Verliesbegeleiding Breda Breda Minke Passchier – Houwers 06 29296611 info@verleisbegeleidingbreda.nl
Op pad na verlies Bergeijk Mieke Schotel 06 48863909 mieke@oppadnaverlies.nl
Verlies en Verlangen Lent Maya Meerbeek 06 27865750 info@verliesenverlangen.nl
Stichting Prodas Asten Marlies van den Boomen – Heijligers 0493 670068 marlies.vandenboomen@prodas.nl
Rouwpraktijk September Zwartebroek Marijke van Veldhuizen 06 13173782 marijke@rouwpraktijkseptember.nl
Praktijk Zilveren Maan Castricum Mariëlle van der Laan – Waarsing 06 52452969 info@praktijkzilverenmaan.nl
Praktijk voor Psychotherapie Utrecht Liesbeth Bauer 06 12414660 liesbeth.bauer@xs4all.nl
De Troostboom Vught Larissa van der Molen 06 51189728 info@detroostboom.nl
Kim Huysmans Retie, België Kim Huysmans 0032 14 375226 kim.huysmans@psycholoog.be
Praktijk voor Psychosociale hulp Almelo Jenny Grooters 06-21210991 jenny@grootersalmelo.nl
Praktijk Magosh Bussum Janet Schmidt 06-52731741 info@janetschmidt.nl
Emergo Sint-Oedenrode Ingeborg Minderhoud 06 11236472 info@praktijk-emergo.nl
Praktijk Brasa De Meern Ilja Geensen – Degenaar 06 40226945 info@rouwpraktijkbrasa.nl
Men's kracht Zwanenburg Henk de Loos 020 4972694 info@menskracht.com
Assen Hanneke Nienhuis 06 53191685 hannekenienhuis@hotmail.com
Oog voor Verlies Apeldoorn Grietje Vermeer 06 15842245 info@oogvoorverlies.nl
Verlies Verandering Zingeving Waalre Godelieve ten Kortenaar 040-2223345 info@godelievetenkortenaar.nl
Kleuren van rouw Zwaag Gerda Schmidt 06 36106348 gschmidt@quicknet.nl
Maastricht Gerard Peters 06 28652967 steunbijverlies@live.nl
Reflections rouw en verlies Lemmer Mirjam Gorter 06-12058749 info@hulpbijverdriet.nl
Dros & Cohen coaching en consult Rheden Esther Cohen 06 12356390 esther@dros-cohen.nl
StormKracht Den Bosch Carla Beks 06-17594840 stormkracht@online.nl
Dans van de vlinder Monster Bertine ten Brinke 0174 248123 info@dansvandevlinder.nl
Re-member Rouwbegeleiding Brielle Annette Hartlief 06-45809884 info@re-member.nl
Praktijk de Eik Kampen Brenda van Veldhuizen 06-51375605 info@praktijkdeeik.com
Roseriver Retie, België Lydia de Win 0032 47 828 85 13 info@roseriver.be
Praktijk Leefkunst Bemmel Monique Manders 06-43940492 monique@praktijk-leefkunst.nl
Aandacht doet leven, begeleiding in rouw Utrecht Liesbeth Timmers 06 44446467 info@aandacht-doet-leven.nl
Hartgericht Putten Leonieke Scheepsma – Develing 06 10633844 leonieke @hartgericht.nl
Oriens begeleiding bij verlies en rouw Biggekerke Ella Wielemaker – de Hamer 06 48210166 info@oriens.nl
In de ontmoeting Ouderwerk a/d Amstel Wendy Pater-Jamin 06 46068372 indeontmoeting@gmail.com
De Teunisbloem Oud Beijerland Deborah van Gelder 06 27287845 vanabkoudedeborah@gmail.com
Praktijk Oesters Zoetermeer Beppie de Jong Busbroek 06-13994855 info@oesterskunst.nl
Roots Nijmegen José Bosman 024-6758088 info@josebosman.nl
De Levensboom Delft Delft Pauline Stadhouders 06 25435368 info@delevensboomdelft.nl
Haags Centrum voor Onderwijsbegeleiding Den Haag Katie Gramsbergen 06 23170354 k.gramsbergen@hco.nl
Praktijk Helder Bilthoven Machteld Lavell 06-12854148 machteld.lavell@gmail.com
Margreet de Jongh Rouw- en verliesbegeleiding Castricum Margreet de Jongh 06 22973186 margreetdejongh@gmail.com
Rouw en Verlies Begeleiding Alphen aan den Rijn Trudie Enthoven 06-20423148 info@rouw-en-verlies.nl
Praktijk voor rouw-, verlies- en traumatherapie Meerlo Gertie Mooren 06-23776670 info@gertiemooren.nl
Praktijk Eb en Vloed Voorschoten Anne Remijn 06-03218082 info@praktijkebenvloed.nl
IK HOOR EN ZIE JE! Roermond Ine van den Berg 06 13822323 info@ikhoorenzieje.nl
Praktijk Gewoon IK! Beesel Francy Peeters – op het Roodt 06-15350629 info@praktijkgewoonik.nl
Valies Noord Sleen Bertine Koens – Post 06-26934042 bertinekoens@home.nl
Kei-jij, kinder en jeugdtherapie Arnhem Agmar Butcher 06 14385564 info@kei-jij.nl
Rondom Verlies Haarlem Petra Rappoldt – Wetsema 06-54946552 info@rondomverlies.nl
Hart voor Rouw Den Haag Annemiek Hillen 06 51438867 info@hartvoorrouw.nl
Expertisecentrum Omgaan met Verlies Heeze Riet Fiddelaers-Jaspers 040 2260450 info@rietfiddelaers.nl